Üye Girişi - Üye Ol

Cosmodısk

rss
İlan Kategorisi : Diğerleri > Sağlık Ürünleri > Sağlık Ürünleri      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
Mobil Sürüm
İlan Detayı
İlan no : 287146
Cosmodısk
Diğer resimler : 1.Resim. | 2.Resim.
Satılık
Şehir :Ankara
İlçe :Çankaya
Semt :Kızılay
İlanı veren :ankara4606
İlanı verme tarihi :08.02.2013 00:14
Cins :Cosmodısk
İlan Başlığı :Cosmodısk
Açıklama :Cosmo disk kullanım kolaylığı:

cosmo disk kullanım kolaylığı cosmodisk seti; Herhangi bir enerji kaynağıyla çalışma gibi bir mantığı bulunmayan Cosmo disk Klasik Set, günümüzde geliştirilmiş en iyi teknolojilerden birisidir. Bel ve omurga bölgelerinde ki ağrıların giderilmesi, bu tür ağrıların sızılarını dahi hissetmeyeceğiniz şekilde bitmesi için yardımcı olan bu ürün, günümüzde en çok üretilen başarılı ürünlerden birisidir.
Alanında en iyi ürün olarak tanınmış olan bu ürün, hareketsiz ortamda kalan ya da hareketsiz bir iş hayatı olan insanların bel – omurga ağrılarını gidermeleri için bire bir üründür. Gündelik yaşamınızda ürünümüzü her şekilde kullanabilirsiniz. İster bir seyahatteyken isterseniz çalışma ortamında hiçbir şekilde rahatsızlık duymadan, çalışırken dahi ürünümüzü kullan
Fiyat :55 TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kaporo vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :83
 
 

İlan sahibine mesaj gönderin.

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kaporo vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen buraya tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik Politikası | E-posta : info@ikincielim.com | rss |