Üye Girişi - Üye Ol

Canon Gps Receıver Gp-E2

İlan Kategorisi : Elektronik Eşya > Fotoğraf Makinası > Diğerler Fotoğraf Malzemeleri      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
Mobil Sürüm
İlişkili Kategoriler

İlan Detayı
İlan no : 664011
Canon Gps Receıver Gp-E2
Canon Gps Receıver Gp-E2Canon Gps Receıver Gp-E2Canon Gps Receıver Gp-E2Canon Gps Receıver Gp-E2
1.Resim2.Resim3.Resim4.Resim
Satılık
Şehir :İstanbul
İlçe :Başakşehir
Semt :İkitelli
İlanı veren :makbay
İlanı verme tarihi :15.05.2017 20:12
Cins :CANON GPS RECEIVER GP-E2
Marka :CANON GPS RECEIVER GP-E2
Model :GPS RECEIVER GP-E2
İlan Başlığı :Canon Gps Receıver Gp-E2
Açıklama :Ürün çok az kullanılmıştır. Makineyi sattım bu kaldı. Istanbul içi ortak nokta elden teslim edilecektir. Istanbul dışı hem alıcının hem benim riske girmemesi için E-ticaret platformlarından birinde ilan açılıp onun üzerinden satış yapılacaktır.
ÖZELLİKLERİ;
Canon 'in GPS Alıcısı GP-E2 uyumlu bir EOS kamera ile fotoğraf dosyaları EXIF veri olarak boylam, enlem, yükseklik, yön ve Evrensel Saat'e (UTC) gibi kayıtları GPS bilgilerini. Bu hafif, kompakt ünite da elektronik bir pusula ya da tek başına bir GPS kaydedici olarak hizmet verebilir. Bu EOS sistemi için özel olarak tasarlanmış ve EOS 5D Mark III ve EOS-1D X (USB bağlantısı-sadece EOS 7D ile) USB ve aksesuar ayağı bağlantıları sunmaktadır.Ayrıca USB üzerinden ve her kamera Dijital terminali üzerinden EOS Rebel T4i ve Rebel SL1 ile Reb
Fiyat :650 TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kaporo vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :45
 
 

İlan sahibine mesaj gönderin.
İlanı veren kişiye, telefon numarasından ulaşabilirsiniz.
İlan verenin telefon numarası : 05062974460
Üyemizin diğer ilanları

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kaporo vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen buraya tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik Politikası | E-posta : info@ikincielim.com | rss |