Üye Girişi - Üye Ol

Kvk Garantili Galaxy Note 4 N910 Gel Gör İncele Al

İlan Kategorisi : Cep Telefonu > Cep Telefonu      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
Mobil Sürüm

İlan Detayı
İlan no : 662893
Kvk Garantili Galaxy Note 4 N910 Gel Gör İncele Al
Kvk Garantili Galaxy Note 4 N910 Gel Gör İncele AlKvk Garantili Galaxy Note 4 N910 Gel Gör İncele AlKvk Garantili Galaxy Note 4 N910 Gel Gör İncele Al
1.Resim2.Resim3.Resim
Satılık
Şehir :
İlçe :
Semt :
İlanı veren :uzman65
İlanı verme tarihi :10.05.2017 21:38
Cins :Samsung note 4
Marka :Samsung
Model :Samsung note 4
İlan Başlığı :Kvk Garantili Galaxy Note 4 N910 Gel Gör İncele Al
Açıklama :Telefon ilk gün ki gibi tertemiz duruyor, üzerindeki jlatini dahi sökmedim. 5 ay daha garantisi var. Telefonu ihtiyaçtan dolayı gayet uygun bir fiyata satıyorum saçma sapan takas teklifleri almak istemiyorum. Ciddi cebinde parası olan gerçekten telefonu almak isteyenler ulaşırsa sevinirim, Kimse kimsenin zamanını boş yere çalmasın.

Telefonun tüm aparatları belgeleri faturası da teslim edilecektir. Sağlıklı alışveriş için, şehir içi alıcılar çıkarsa benim için daha iyi olacaktır. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz veya whatsapp dan iletişime geçebilirsiniz. 05467952145
Fiyat :600 TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kaporo vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :318
 
 

İlan sahibine mesaj gönderin.
Üyemizin diğer ilanları

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kaporo vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen buraya tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik Politikası | E-posta : info@ikincielim.com | rss |